Wczytuję dane...
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 1 dni

Uwaga; Po dokonaniu zakupu proszę o informacje jaki rodzaj mocowania manetki wysłać, oraz jaki kolor dźwigni. 

Manetka Sztycy V3 to lżejszy pilot z wymienną gumową podkładką na kciuk i zintegrowanym portem na linke. Dostępny w 7 kolorach, we wszystkich głównych standardach mocowań. To najprostszy sposób na ulepszenie dowolnego mechanicznego droppera.

WYMIENNE GUMOWE PODKŁADKI NA KCIUKI

Przyczepna gumowa podkładka pod kciuk poprawia wyczucie dźwigni i może być dopasowana kolorystycznie do Twojego roweru. Zintegrowany port przewodu ze znakami nacięcia sprawia, że ​​instalacja manetki jest jeszcze łatwiejsza. Utrzymuje również porządek na końcu linki i umożliwia instalację bez zaciskania kabla, co zapewnia super czysty wygląd.

LŻEJSZY PROJEKT AKCJI

Nowa krzywka dźwigni zmniejsza siłę działającą na kciuk potrzebną do uruchomienia teleskopowej sztycy. Wymaga 27% mniejszej siły uruchamiania niż nasz pilot V2. Uaktualnienie pilota to szybki i łatwy sposób na poprawę wyczucia dowolnej mechanicznej sztycy regulowanej za mniej niż 334zł

ŁATWA INSTALACJA

Konfiguracja kabla jest szybka i łatwa. Zaciski kablowe na dźwigni sprawiają, że skrócenie długości obudowy dla czystego prowadzenia jest dziecinnie proste. Zintegrowany port kablowy zawiera znaczniki nacięć, które eliminują zgadywanie z przecinania kabla i pozwalają schować kabel, aby uzyskać super czysty wygląd. Zestaw zawiera kabel i obudowę Kompatybilny ze wszystkimi opuszczanymi sztycami uruchamianymi linką.

Dostępne wersje;

1-Obejma na kierownicy 22,2 mm

2-SRAM Matchmaker X - Zaciski SRAM MMX

3-Shimano I-spec-EV - 12 biegów XTR M9100, XT M8100 i SLX M7100

4-Shimano I-spec II-11-biegowa XTR M9000, XT M8000, tylko SLX M7000

Dostepne kolory; czarny, niebieski, zielony, fioletowy, pomarańczowy, turkus, czerwony.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...