Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.2 kg
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 1 dni

Urodzony w laboratorium i wychowany na rywalizacji, Peaty's Link Lube to pachnący, potrójnie destylowany, ultra szybki olej do łańcucha na każde warunki. Nasza unikalna formuła głęboko penetruje i czyści łańcuch, wypierając wilgoć oraz brud, i zastępując je mieszanką olejów i wosków (sekretny sos Peaty'ego) dla doskonałego smarowania i ochrony. Tak, dobrze zrozumiałeś! Peaty's Link Lube naprawdę czyści łańcuch podczas stosowania! Zastosowanie -

1. Zawsze dokładnie odtłuść napęd przed smarowaniem. Dla najlepszych rezultatów użyj Peaty's Drivetrain Degreaser.

2. Upewnij się, że po odtłuszczeniu dokładnie spłukałeś łańcuch czystą wodą (zadaniem odtłuszczacza jest usuwanie smaru z łańcucha).

3. Usuń z łańcucha jak najwięcej wody - wystarczy szybkie przetarcie czystą szmatką.

4. Mocno wstrząśnij butelką, aby równomiernie rozprowadzić sekretny sos.

5. Nałóż smar na łańcuch pedałując do tyłu (e-bike'i wymagają pedałowania do przodu na stojaku), upewniając się, że każde ogniwo jest pokryte.

6. Obracaj korbą przez ok. 10 sekund, aby smar wniknął do łańcucha.

7. Dokładnie wytrzyj nadmiar smaru za pomocą czystej szmatki (w suchych warunkach, smar na zewnątrz łańcucha przyciąga kurz).

Porady: 1. Dla długotrwałej ochrony w mokrych warunkach, zostaw cienką warstwę smaru na zewnętrznej stronie łańcucha.

2. Przy pierwszym nakładaniu na używany łańcuch, możesz zauważyć, że robi się on czarny - to efekt działania LinkLube, który usuwa brud z głębi łańcucha. Po prostu jeździj, odtłuszczaj, smaruj i powtarzaj, aż Twój łańcuch znów będzie lśnił czystością! Uwaga - unikaj kontaktu LinkLube (lub jakiegokolwiek smaru) z hamulcami lub klockami.