Wczytuję dane...
Waga produktu: 10 kg
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 1 dni

Ze względu na design, ekologię i jakość, jest tylko jedna firma, z którą mogliśmy współpracować przy tworzeniu kolorów naszych wentyli - Chris King! Dzięki dożywotniej gwarancji i wspaniałej kolorystyce naszych wentyli, Twój rower będzie wyglądał rewelacyjnie przez długie lata.

Wykonane z lekkiego i wytrzymałego aluminium 7075, wentyle tubeless Peaty's MK2 pasują do większości bezdętkowych systemów MTB, szosowych i przełajowych, w tym do obręczy karbonowych, enduro i DH.

Unikalna stopka x-cut została zaprojektowana do pracy ze wszystkimi wkładami do opon. Kanały wycięte w stopce wentyla umożliwiają przepływ powietrza i uszczelniacza nawet, gdy wkładka jest dociśnięta do zaworu. W przeciwieństwie do większości wentyli kompatybilnych z wkładkami, nasze zawory mają prostą, przelotową konstrukcję, dzięki czemu nie ograniczają przepływu powietrza ani uszczelniacza, kiedy nie używasz wkładek.

Montaż nie mógłby być łatwiejszy. Zintegrowane o-ringi zapobiegają porysowaniu drogich obręczy przez nakrętki, a duże, miękkie gumowe stopki z łatwością tworzą szczelne połączenie.

Zaprojektowane przez riderów, dla riderów. Nasze wentyle są standardowo wyposażone w nakrętkę ze zintegrowanym kluczykiem do rdzeni zaworów i szprych (do standardowych nypli 3,4 mm). Dzięki temu dokręcanie luźnych szprych i uzupełnianie uszczelniacza jest dziecinnie proste, zarówno w serwisie, jak i na szlaku.

Uszkodziłeś gumę lub pękł o-ring? Żaden problem, sprawdź nasze zestawy naprawcze, dzięki którym odświeżysz swoje wentyle przy zakupie nowych kół lub roweru.

Instrukcja
(1) Zdejmij kapturek, o-ring i nakrętkę
(2) Włóż wentyl do otworu w obręczy
(3) Wsuń o-ring na korpus wentyla
(4) Nakręć nakrętkę na korpus wentyla
(5) Ręcznie dokręć nakrętkę do oporu
(6) Nakręć kapturek na wentyl

Dostępne kolory;

-Czarny

-Burbon (brązowy)

-Emerald (zielony)

-Mango (pomarańcz)

-Navy (niebieski/kobalt)

-Punch(różowy)

-Red

-Silver

-Slate (ciemny szary)

-Turkus

-Fiolet