Wczytuję dane...
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 1 dni
PARAMETR WARTOŚĆ
NAZWA Opona MAXXIS MINION DHR II skinwall
MARKA MAXXIS
KOD TOWARU TR-MX00318
KOLOR czarny-Brązowy bok
KRÓTKI OPIS Znakomita opona do jazdy grawitacyjnej. Zaczerpnięte z modelu Minion DHF boczne klocki zostały w niej poszerzone, by dać świetne wsparcie w zakrętach. Duże poprzeczne klocki w centralnej części pozwalają kontrolować hamowanie nawet na najbardziej stromych zjazdach. Wybierz idealną dla siebie wersję!
OPIS Znakomita opona do jazdy grawitacyjnej. Zaczerpnięte z modelu Minion DHF boczne klocki zostały w niej poszerzone, by zapewnić świetne wsparcie w zakrętach. Duże poprzeczne klocki w centralnej części pozwalają kontrolować hamowanie nawet na najbardziej stromych zjazdach. Opona jest dostępna w wielu różnych specyfikacjach dostosowanych do różnych stylów jazdy i potrzeb. Wybierz idealną dla siebie!
EAN
WAGA 957
ROZMIAR KOŁA 29
TECHNOLOGIE TPI 60 / Zwijana / DUAL / 29x2,6 / TR / EXO / WT
INFORMACJE DODATKOWE zwijana opona do jazdy grawitacyjnej, gotowa na różne linie przejazdów; najazdowe klocki bieżnika pozwalają szybko się toczyć i wspomagają hamowanie; trzyskładnikowa mieszanka gumy 3C MaxxTerra dla świetnej trakcji; wersja Double Down z dwiema warstwami kordu 120 TPI wzmocnionymi warstwą butylową; Tubeless Ready (TR)
SZEROKOŚĆ OPONY 2,6
TECHNOLOGIE TR / EXO / WT
ERTRO 66-622
MIESZANKA DUAL
SPEC WT WT
STOPKA Zwijana
TECH EXO EXO
TECH TR TR
TPI TPI 60