Wczytuję dane...
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 1 dni
PARAMETR WARTOŚĆ
NAZWA Opona MAXXIS ASSEGAI
MARKA MAXXIS
KOD TOWARU TR-MX00107
KOLOR czarny
KRÓTKI OPIS Opona DH stworzona z legendą downhillu Gregiem Minnaarem, opromieniona sukcesami w PŚ DH oraz Enduro World Series. Wysokie klocki Maxxis Assegai zapewnią Ci świetną przyczepność na suchej trasie, ale też wsparcie na mokrych korzeniach i kamieniach. Z tą oponą będziesz szybki w każdych warunkach.
OPIS Opona DH stworzona we współpracy z legendą downhillu Gregiem Minnaarem, opromieniona sukcesami w Pucharze Świata DH oraz Enduro World Series. Wysokie klocki Maxxis Assegai pomogą Ci przemknąć przez trasę ze świetną przyczepnością w suchych warunkach, ale zapewnią też odpowiednie wsparcie na mokrych korzeniach i kamieniach. Niektóre opony sprawdzają się tylko w określonych warunkach, z Maxxis Assegai będziesz szybki niezależnie od nich.
EAN 4717784033303
WAGA 1308
ROZMIAR KOŁA 27,5
TECHNOLOGIE TPI 60x2 / Zwijana / 3CT / DH / 27,5x2,5 / TR / WT
INFORMACJE DODATKOWE zwijana opona DH szybka w różnych warunkach; dwuwarstwowa konstrukcja DH; trzyskładnikowa mieszanka gumy 3C MaxxTerra zapewniająca znakomitą trakcję; Tubeless Ready (TR); korpus opony zoptymalizowany dla obręczy o szerokości wewnętrznej 30-35 mm (WT)
SZEROKOŚĆ OPONY 2,5
TECHNOLOGIE TR / WT
ERTRO 63-584
MIESZANKA 3CT
SPEC DH DH
SPEC WT WT