loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»
»

tył

poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
goodbikesklep@gmail.com

Przerzutka - SRAM X-5 TYł 9-rz (2015)

średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 1 dni

Waga produktu: 0.22 kg

Gwarancja: 2 lata

KUP TERAZ!
Cena:229,49 PLN
  • Opis produktu

SRAM X.5: Doskonale dopasowana do Twojego stylu jazdy, wykonana z wysokiej klasy materiałów i precyzyjnej inżynierii zapewnia długotrwałą wytrzymałość i wysoką kulturę pracy.

Technologia 1:1 Actuation™ dzięki swojej konstrukcji jest najlepszym rozwiązaniem. Każde pociągnięcie linki powoduje poruszenie przerzutki o taką samą jednostkę. Technologia 1:1 Actuation pozostaje precyzyjna i płynnie działa w błocie, obiając się o skały, kolein czy korzeni. Gdziekolwiek się znajdzie, bez względu na warunki jest niezawodna, tolerancyjna, łatwiejsza do regulacji. I nie przypadkiem jest wybierana przez najlepszych zawodników MTB na świecie.

Direct Route Technology to konstrukcja przerzutki tylnej i związany z nią sposób prowadzenia linki do przerzutki. W systemie tym linka przebiega przez wystające z tyłu przerzutki ramię, przez co pancerz biegnący do przerzutki jest prosty, a nie wygięty w łuk. Dzięki temu przerzutka jest mniej podatna na zabrudzenie ostatniego odcinka pancerza, linka wywiera mniejsze tarcie w pancerzu, a manetka wymaga mniejszej energii do zmiany przełożeń.

 SPECYFIKACJA :

Producent: SRAM
Model: X.5
Technologie: Direct Route Technology; Exact Actuation
Waga : 285 gram (średni)
Materiał: Alloy B-Knuckle, Alloy Links, High Strength Grilon Composite P-Knuckle
Napęd: 9-biegowy
Inne:

Produkt dostarczany w oryginalnym opakowaniu producenta

ŚREDNI WÓZEK